Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną , zaangażowaną w swoją pracę kadrę pedagogiczną, otwartą na potrzeby każdego dziecka. W celu systematycznego rozszerzania oferty edukacyjnej placówki adekwatnie do zmieniających się potrzeb naszych wychowanków zespół pedagogów stale doskonali swoje kompetencje zawodowe. Oprócz wykształcenia kierunkowego ( wyższe wykształcenie w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej ), nauczyciele naszego przedszkola posiadają zdobyte podczas uczestnictwa w studiach podyplomowych, kursach kwalifikacyjnych, dodatkowe kwalifikacje zawodowe z zakresu logopedii, terapii pedagogicznej, pedagogiki specjalnej, arteterapii oraz języka angielskiego.

KADRA PEDAGOGICZNA PRZEDSZKOLA NR 99

Dyrektor: Anna Łukawska