🚴🛼🛴Już po raz czwarty nasze przedszkole dołącza się do ogólnopolskiej akcji „Rowerowy Maj”. Głównym jej założeniem jest dojeżdżanie do przedszkola za pomocą rowerów, hulajnóg, deskorolek, rolek / wrotek. Codziennie koordynatorki akcji w naszym przedszkolu będą odwiedzać grupy i sprawdzać, ile osób w aktywny sposób dotarło do przedszkola. Akcja ma wymiar współzawodnictwa, ponieważ inne placówki z naszego miasta również uczestniczą w Rowerowym Maju i wraz z nimi będziemy starali się pobić rekord w aktywnym przyjeżdżaniu do przedszkola. Przytoczona akcja cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych podopiecznych, a korzyści płynących z udziału w niej jest bardzo wiele: od zwyczajnego, ale i cennego aktywnego spędzenia czasu, radości z wykonywania aktywności fizycznej, po rozwijanie umiejętności prospołecznych.
Aby dołączyć do akcji należy do 24.04.24 u nauczycieli grupy wpisać swoją pociechę na listę, nic więcej 😉
Trzymajcie za nas kciuki i pamiętajcie o zasadach bezpiecznego poruszania się na drodze.🚴🛼🛴