We wtorek 24 stycznia do naszego przedszkola przyjechał Teatr „ Bajka” ze Starego Sącza z przedstawieniem pt. „ Magiczne słowo”. Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem śledziły losy zarozumiałej i kapryśnej Lenki, która nie słuchała swojej mamy. Dzieci dowiedziały się jak ważne jest w życiu używanie czarodziejskich słów ( proszę, dziękuję, przepraszam) oraz szacunku do drugiego człowieka. Poprzez obcowanie z teatrem dziecko występuje jako uczestnik spektaklu, jest członkiem pewnej wspólnoty, identyfikuje się z nią, a przeżycia w grupie są szczególnie mocne. Działa na niego magia teatru i czuje , że wokół niego dzieje się coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Bardzo dziękujemy za przybycie.

magiczne_slowo