Dnia 12.05.22 w czwartek dzieci z grupy IV i V pojadą na wycieczkę do Sobótki.

Plan dnia:

• schodzenie się dzieci do godziny 7.30

• śniadanie godz.7.40

• po śniadaniu wyjazd autokarem do Sobótki

• wejście szlakiem turystycznym – zieloną Wieżą- na Wieżycę, piknik, zejście do punktu startu ( polana u podnóża góry)

• obiad na polanie- kiełbaski z grilla

• zabawy sportowe prowadzone przez p.Justynę- nauczycielkę gimnastyki korekcyjnej

• swobodne zabawy dzieci na polanie

• powrót autokarem do Wrocławia ok. godz. 15.45

• zupa w przedszkolu

Na wycieczkę prosimy wyposażyć dzieci w:

• wygodny strój sportowy adekwatny do warunków atmosferycznych i terenu (szlak górski, polana)

• nakrycie głowy

• plecak z butelką wody + przekąska bez czekolady, owoc

• przed wyjściem z domu rekomendujemy zaaplikowanie środka przeciw komarom/kleszczom oraz kremu przeciwsłonecznego

• dzieci, które mają objawy choroby lokomocyjnej a także alergie prosimu zgłaszać u nauczycieli grup wcześniej.

• prosimy o przyniesienie podpisanego leku wraz z zapisanym dokładnym dawkowaniem na opakowaniu (np. 1 tabletka 30 min przed wyjazdem), oraz upoważnieniu dla nauczyciela do podania dziecku leku.