Dnia 19.10.2021 ( wtorek) dzieci z grupy IV i V pojadą na wycieczkę autokarową do Indiańskiej wioski Pocahontas.

Uwaga! Dzieci z tych grup schodzą się do godz. 7.30

PLAN WYCIECZKI:

– śniadanie godz.7.45

-wyjazd z przedszkola 8.30

– Przyjazd na miejsce 9.30

– zajęcia i ognisko z kiełbaskami do godz. 13.30

– powrót do przedszkola ok.14.30

– zupa ok. 14.45

Prosimy rodziców o przyprowadzenie dzieci w tym dniu do godz. 7.30 aby dzieci mogły zjeść śniadanie przed wyjazdem.

Prosimy zaopatrzyć dzieci  w strój odpowiedni do warunków atmosferycznych ponieważ będą większość czasu na świeżym powietrzu ( odpowiednie buty i ubranie tzw. na cebulkę).

Prosimy  zgłaszać dzieci, które mają chorobę lokomocyjną zaopatrzyć dziecko w odpowiednie leki- podpisać imię i nazwisko dziecka oraz napisać upoważnienie  do podania leku przez nauczyciela  i w jakiej dawce.

PLECAK:

– woda w plastikowej butelce

– owoc obrany, pokrojony w pojemniku plastikowym

– odzież na zmianę dla dziecka

Bardzo prosimy aby nie dawać dziecku żadnych batonów i cukierków z czekolady. Mogą być paluszki, herbatniki.

Prosimy o podpisywanie zgody na wycieczkę, które znajdują się w holu u pań technicznych.