Szanowni Rodzice

W związku z planowanym otwarciem przedszkola, informuję, że zgodnie z zaleceniem GIS i MEN w przedszkolu po wznowieniu jego działalności  będzie  wprowadzony  reżim sanitarny oraz zmiana organizacji pracy, w tym także dotycząca zmniejszenia ilości dzieci w grupie.

Na podstawie Zarządzenia   nr 2951/20 Prezydenta Wrocławia z 6 maja 2020 roku   w sprawie wznowienia funkcjonowania przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w okresie stanu epidemii , do przedszkola przyjmowane będą  :

– w pierwszej kolejności :

dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia , służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujących zdania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

– w drugiej kolejności:

dzieci rodzica/opiekuna prawnego , który przedstawi oświadczenie pracodawcy o konieczności jego  powrotu do pracy

– w trzeciej kolejności:

przyjmowane będą dzieci na podstawie indywidualnej decyzji dyrektora przedszkola podjętej po uwzględnieniu sytuacji rodzinnej dziecka w stanie epidemii

W związku z powyższym, proszę  o wypełnienie dwóch oświadczeń (załącznik nr 1 i załącznik nr 2 do w/w zarządzenia Prezydenta Wrocławia  ) i odesłanie ich  ( skan podpisanego dokumentu lub jego zdjęcie)  na adres: sekretariat.p099@wrocławskaedukacja.pl, najpóźniej do godz. 15.00 w dniu 07.05.2020 roku.

Możliwe będzie także wrzucenie  w/w oświadczeń do skrzynki przed przedszkolem ( dostępne będą puste druki do wypełnienia) .

O wynikach rekrutacji zostaniecie Państwo poinformowani telefonicznie.

Anna Łukawska – dyrektor Przedszkola 99