Rekrutacja do przedszkola odbędzie się zgodnie z ustalonym  harmonogramem,   tj. od dnia  20.03.2020   w godz. 12:00-15:00  oraz w dniach  23.03.2020-25.03.2020   w godz. 8:00-15:00.

Kompletne wnioski wydrukowane z systemu i podpisane  wraz z załącznikami   potwierdzającymi  spełnienie zaznaczonych kryteriów prosimy włożyć do koperty i zakleić

(brak załączników/załącznika skutkować będzie  nie uwzględnieniem zaznaczonego kryterium/kryteriów  w uzyskanej przez kandydata punktacji).

Na kopercie prosimy napisać  imię  i nazwisko kandydata oraz numer telefonu rodzica/opiekuna prawnego.

Kopertę z dokumentami prosimy wrzucić do urny w przedsionku przedszkola.

Do wszystkich z Państwa zadzwonimy z potwierdzeniem otrzymania wniosku.

Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne oprócz dostarczenia wniosku do placówki w formie papierowej zostanie uruchomiona możliwość złożenia  w systemie wniosku w formie skanu / zdjęcia bez potrzeby wizyty w placówce.

REKOMENDUJEMY SKŁADANIE WNIOSKÓW W PEŁNI W FORMIE ELEKTRONICZNEJ.